DERİ AYAKKABI LAZER KESİM

Deri Ayakkabı Lazer Kesim Bizim İşimiz

İstediğiniz tasarımda deri ayakkabı lazer kesim yapmaktayız.Bizim kendi kataloğumuzdan yada özel tasarımda yapabilmekteyiz.

Deri Ayakkabı Lazer Kesim  Makinamızın Özellikleri

DRS Lazer’de Bıçaklı Lazer Kesim Makinalarına Oranla 10 Kat Daha Hızlı Kesim Ve Üretim!!!!

Değerli Ayakkabı, Çanta, Konfeksiyon Üreticileri Geniş Ebat Kanat Deri Ve Metraj Olarak Rulo Dan Rulo Ya Suni Deri Saya Kesimi Yada Pastal Kesimi Yapmak İstiyorsanız Artık Bıçaklı Kesimlere İhtiyacınız Yok. Eski Sistemlerde Bıçak Kalıpları İle Kesim Yapılmakta İdi Bu Sizlere Zaman Ve Para Kaybı Olarak Geri Dönmeye Başladı. Daha Sonraları Bıçaklı Makineler İle Comelz, Teseo Vs Gibi Makineler Daha Verimli Olmaya Başlamıştı. Burada Sarfları Azaltmak En Büyük Hedefimizdi. İlerleyen Teknolojide Şimdilerde İse Lazer İle Deri Saya Kesimi Ve Suni Deriden Yine Terlik, Ayakkabı Ve Çanta Gibi Üretim Yapan Firmalar Lazerli Kesimi Tercih Etmeye Başladılar. Burada Eski Bıçaklı Makineler Hem Çok Yavaş Hemde Sarf Malzemeleri Pahalı Olmaya Başladı. Mekanik Bıçaklı Kesim Makineleri Sürekli Halı Değiştirme, Osilatör Kafanın Sürekli Arıza Yapması Ve Pahalı Onarımı Ve Sürekli Yeni Bıçak Gereksinimi Üretim Maliyetini Gittikçe Artırdı. Ayrıca Bu Mekanik Bıçaklı Kesim Makineleri Çift Eleman İle Çalışması Gerekli. Vakum Olmadan Çalışmazlar. En Önemli Konu İse Vakum Her Malzemeyi Tutmaz Ve Makine Deri Veya Malzeme Kesemez. Lazer Kesim Makineleri İse Asla Yüksek Vakuma İhtiyaç Duymazlar. Bu Nedenle Kesim Yaparken Malzeme Kaymaz. Lazerli Saya Kesim Yaparsanız Sarf Hiç Yok Denecek Kadar Azdır. Bu Yıllık Üretiminizin Sarf Maliyeti Makine Maliyetine Eşitlenir. Bu Sayede Makine Sizlere Çok Uyguna Gelmiş Olur.

Son Olarak Drs lazer Saya Deri Lazer Makineleri İle Kazıma, Kesme, Delik Delme, Perfore, Dekorasyon Gibi İşleride yapmaktadır.

Bizi herzaman arayabilirsiniz 0535 601 48 83